Co to je a kdo to napsal?

V tomto článku shrnu kdo jsem, proč jsem blog založil, a o čem budu psát.

Studuji maturitní ročník na obchodní akademii. Při studiu se věnuji finančnímu poradenství (OSVČ). Zajímám se o investování a tvorbu pasivního příjmu. Rád čtu a cestuji. Mým hlavním cílem je vytvoření pasivního příjmu, který zcela pokryje mé životní náklady. Nejprve na cestování a později rodinné výdaje.

Proč jsem založil blog JustHow.cz?

V názvu jsem zkombinoval jednoduchost, otázku a cizí jazyk.
Jednoduchost – nemám rád dlouhá a nelogická učiva, která se nedají pochopit, ale musí se pamatovat slovo od slova. Stejně tak pokud mi někdo něco vysvětluje, vždy ocením, když je to logické, jednoduché a praktické. Zásada č. 1 Pokusím se vše vysvětlit přesně a jednoduše.

Otázka – jak? Denně se potýkám se zajímavými nabídkami nebo problémy, které musím vyřešit. Vyhledat to nejlepší řešení. Využít příležitosti. Pokud se vše pokouším vyřešit sám, zabere to mnohem víc času. Všemocný internet mi nabízí stovky rad, výborně, ale která je ta správná? Budu psát o osobních zkušenostech, čemu jsem věnoval čas a co jsem zjistil. To nejdůležitější, včetně dobrých tipů a odkazů, sepíšu do článků. Ptejte se, diskutujte se mnou. Zásada č. 2 Budu psát užitečné rady a odpovídat do diskusí.

Cizí jazyk – zahraničí. V době globalizace je jazyk nezbytný a angličtina je krásná. Je čas cestovat! Návody na lowcost cestování, angličtina, vlastní zkušenosti, letní brigády, stopování, stanování a zážitky, o tom všem budu psát. Zásada č. 3 Plnit své sny a cestovat

Zároveň vytvořím přehlednou mapu kroků a pokroků. Knížky které mě posunuly dál, techniky na efektivní využití času, seberozvoj, rady jak ušetřit a spravovat peníze a další. Plány jsou velké. Blog je vytvořen pro vzájemnou inspiraci, diskuse a příležitosti. Chystám pro vás videa, motivační kalendáře a spoustu článků. Co by vás zajímalo? Jaké články byste si rádi přečetli?

Napsat komentář

Close Menu